Vybrat kategorii

Datacom optický patchcord LC-SC 50/125 MM 1m duplex

  • Datacom optický patchcord LC-SC 50/125 MM 1m duplex Kleště lisovací
Cena
170 Kč
Dostupnost zboží
19.10.2019
Doprava na tento produkt
od 49 Kč
Do obchodu » patro.cz

Popis produktu

Základní ohmický tester s loopbackem. LED diody indikují propojení vodičů jak na těle testeru tak na loopbacku. Generátor + loopback.; Barva: oranžováVýrobce: DatacomSkladem: 1... Zobrazit celý popis produktu >>>

Obchod patro.cz nabízí levný produkt Datacom optický patchcord LC-SC 50/125 MM 1m duplex, za výhodnou cenu 170 Kč.



Parametry zboží:
- kvalitní výrobce Datacom
- EAN kód 8592457081470, ID zboží 1077259379
- produktová kategorie Kleště lisovací
- název patro.cz Datacom optický patchcord LC-SC 50/125 MM 1m duplex

Produkt můžete objednat v e-shopu patro.cz:

Další oblíbené mezi uživateli
Zobrazit další produkty

Související produkty

Nepřehlédněte
Nepřehlédněte
zavřít galerii
OEM TP 607 tester pro strukturované kabeláže - sada